wellmune-technologie
cukr-CZ03
7vitmainu
 

1
Imunitní systémy dětí jsou méně rozvinuté a proto náchylnější na choroboplodné zárodky.
2
Styk s choroboplodnými zárodky se u dětí zvyšuje na základě jejich rozvíjející se společenské aktivity.
3
Jsme přesvědčeni, že každodenní podpora dětské imunity je nejlepším způsobem pro boj s mikroby, které způsobují nachlazení.
4
Podpora dětské imunity je velmi důležitá pro jejich zdravý růst.

 

Obrana proti nepříjemným bacilům je během růstu a vývoje dětí a jejich přechodu od miminka k malému člověku velice důležitá.


Věříme, že zkoumání okolí a objevování světa je pro děti velkým dobrodružstvím, které bychom jim měli dopřát, a proto je podpora imunity nejlepší ochranou proti chřipkám a nachlazení. Je to jednoduché! Tak, jako naše nápoje... 45 % přírodní ovocné šťávy, 55 % vody obohaceno o pečlivě vybrané vitamíny a stopové prvky.

Vitamíny

Vitamíny B6, B9, B12, C, D, a zinek prokazatelně přispívají k normální funkci imunitního systému, zatímco vápník a vitamín D potřebují děti ke zdravému vývoji kostí a zubů.

Wellmune

Beta-glukany Wellmune se získávají z pekařského droždí a je prokázané, že přirozeným způsobem posilují důležité buňky obranného systému těla.

Více o vědě, která stojí za Nurture Fruity Water+, se dozvíte ZDE. A ZDE si můžete přečíst, co si o našem nápoji myslí rodiče, výživoví poradci a děti.

alternative_ourscience_sugarbannerCZ4
 
ourscience_placeholder
 

31
Children’s immune systems are least developed and more susceptible to germs the younger their age.
22
Children increasingly interact with germs the more socially active they become.
13
We believe that supporting children’s immunity every day is the best way for children to combat germs that cause colds and flus.
44
Supporting children’s immunity helps their healthy growth.

Now For The Sciencey Bit!

As your babies start to grow into little people and they begin to explore the world around them, the battle against nasty germs becomes more and more important. We believe in the curious adventure of learning and so supporting children’s immunity is the best way to combat against colds, bugs and flus – simple! Just like our recipes… 45% juice and 55% water with a little added goodness!
Vitamins

…Enriched with 7 different vitamins, calcium, zinc and Wellmune Beta Glucans, our Nurture Fruity Water+ supports your children’s immunity, growing bones and teeth. Vitamins B6, B9, B12, C, D, and zinc are proven to contribute to the normal function of the immune system, whilst Calcium and Vitamin D are needed for the regular growth and development of children’s bones and teeth.

Wellmune

Wellmune Beta Glucan is derived from bakers’ yeast and has been clinically proven to naturally strengthen key immune cells that help keep the body healthy. Discover more about the science behind Nurture here and find out what parents, nutritionists, and kids are saying about Fruity Water+ here .

alternative_ourscience_sugarbannerCZ4