1
Imunitní systémy dětí jsou méně rozvinuté a proto náchylnější na choroboplodné zárodky.
2
Styk s choroboplodnými zárodky se u dětí zvyšuje na základě jejich rozvíjející se společenské aktivity.
3
Jsme přesvědčeni, že každodenní podpora dětské imunity je nejlepším způsobem pro boj s mikroby, které způsobují nachlazení.
4
Podpora dětské imunity je velmi důležitá pro jejich zdravý růst.

Jednu část imunitního systému částečně dědíme po rodičích, a to vrozenou nespecifickou imunitu. Druhou část – specifickou imunitu, která se musí většině svých funkcí naučit, si pak každé dítě vytváří samo. Tento systém vyzrává v průběhu celého dětství a je pravdou, že životním stylem a výživou pak můžeme vývoj i funkci celého systému podpořit či naopak narušit.

Vitamíny

Vitamíny B6, B9, B12, C, D3 & zinek přispívají ke správné funkci imunitního systému. Vápník a vitamín D3 podporují přirozený vývoj kostí a zubů & vitamín D3 navíc podporuje vstřebávání a zpracování vápníku.

VHODNÉ PRO VEGANY

Oatie neobsahuje žádné živočišné látky ani přidaný cukr. Je navíc obohacen o řadu vitamínů a minerálů a vhodný pro děti od 1 roku věku.

Obrana proti nepříjemným bacilům je během růstu a vývoje dětí a jejich přechodu od miminka k malému člověku velice důležitá. Věříme, že zkoumání okolí a objevování světa je pro děti velkým dobrodružstvím, které bychom jim měli dopřát, a proto je podpora imunity nejlepší ochranou proti chřipkám a nachlazení. Je to jednoduché! Tak, jako naše nápoje... 45 % přírodní ovocné šťávy, 55 % vody obohaceno o pečlivě vybrané vitamíny a stopové prvky.

Vitamíny

Vitamíny B6, B9, B12, C, D, a zinek prokazatelně přispívají k normální funkci imunitního systému, zatímco vápník a vitamín D potřebují děti ke zdravému vývoji kostí a zubů.

Wellmune

Ne všechny posilovače imunity které jsou dostupné na trhu jsou vytvořeny pro bezpečné každodenní použití. Některé z nich pouze uměle stimulují imunitní systém a mohou tedy mít škodlivé účinky, zvláště pokud jsou používány příliš dlouho nebo špatným způsobem. Jiné zase postrádají pečlivý klinický výzkum pro potvrzení jejich zdravotních účinků.

Betaglukany Wellmune se získávají z pekařských kvasnic a jsou vhodným přírodním prostředkem pro posílení imunity, nejsou pouze imunitním stimulátorem, ale přirozeným způsobem podporují buňky, aby byly připraveny správně reagovat na okolní dopady a chránit tak tělo před negativními vlivy.